  • CDRH3D14/HPNP-2R4NC
CDRH3D14/HPNP-2R4NC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH3D14/HPNP-2R4NC
HK JDW NO:
738-CDRH3D14/HPNP-2R4NC
Step5Bar-code shipping tag
CDRH3D14/HPNP-2R4NC
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    WRAPAROUND
  • Weight
    69.994973mg
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CDRH3D14/HP
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Tolerance
    ±25%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Depth
    4mm
  • Current Rating
    1.32A
  • Inductance
    2.4μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    129mOhm Max
  • Max DC Current
    1.32A
  • Current - Saturation
    2A
  • Case/Size Code
    1616
  • Height
    1.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm