  • CDRH6D38T125NP-330PC
CDRH6D38T125NP-330PC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH6D38T125NP-330PC
HK JDW NO:
738-CDRH6D38T125NP-330PC
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 758
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CDRH6D38T125NP-330PC
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Series
    CDRH6D38/T125
  • Size / Dimension
    0.264Lx0.264W 6.70mmx6.70mm
  • Tolerance
    ±25%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    1.45A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    145mOhm Max
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    1.25A
  • Case/Size Code
    2828
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm