  • CDRR157NP-220MC
CDRR157NP-220MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRR157NP-220MC
HK JDW NO:
738-CDRR157NP-220MC
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CDRR157NP-220MC
Step5Bar-code shipping tag
CDRR157NP-220MC
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.799997g
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Series
    CDRR157
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.728Lx0.591W 18.50mmx15.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
  • Depth
    15mm
  • Current Rating
    3.5A
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    47mOhm Max
  • Max DC Current
    3.5A
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    4.2A
  • Case/Size Code
    359
  • Height
    7mm
  • Height Seated (Max)
    0.276 7.00mm