  • CFV20665.536KAZFB
CFV20665.536KAZFB
advertisement
Manufacturer No:
CFV20665.536KAZFB
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CFV20665.536KAZFB
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
CFV20665.536KAZFB
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Capacitance
    12.5pF
  • Frequency
    65.536kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    6.1976mm