  • CRBV55BE-2300-2600
CRBV55BE-2300-2600
advertisement
Manufacturer No:
CRBV55BE-2300-2600
HK JDW NO:
198-CRBV55BE-2300-2600
Step5Bar-code shipping tag
CRBV55BE-2300-2600
  • Size / Dimension
    1.250Lx1.250W 31.75mmx31.75mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Frequency
    2.6GHz
  • Frequency Range
    2300MHz~2600MHz
  • Frequency - Cutoff or Center
    2450MHz
  • Height
    0.590 14.99mm