  • CW0018R200KE70
CW0018R200KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW0018R200KE70
HK JDW NO:
866-CW0018R200KE70
Step5Bar-code shipping tag
CW0018R200KE70
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm