  • CW00539K00JE73
CW00539K00JE73
advertisement
Manufacturer No:
CW00539K00JE73
HK JDW NO:
866-CW00539K00JE73
Description:
Through Hole 39kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW00539K00JE73
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    39kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm