  • CW00557K00KE733
CW00557K00KE733
advertisement
Manufacturer No:
CW00557K00KE733
HK JDW NO:
866-CW00557K00KE733
Step5Bar-code shipping tag
CW00557K00KE733
  • Contact Plating
    Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    57kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm