  • CWR06MB474JC-TR
CWR06MB474JC-TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06MB474JC-TR
HK JDW NO:
866-CWR06MB474JC-TR
Package:
B
Datasheet:
Description:
470nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 17Ohm Tape & Reel B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06MB474JC-TR
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm