  • CWR26HB226MBGC\PR
CWR26HB226MBGC\PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HB226MBGC\PR
HK JDW NO:
874-CWR26HB226MBGC\PR
Package:
2711 (6728 Metric)
Datasheet:
CWR26HB226MBGC\PR
Description:
22μF ±20% 275mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HB226MBGC\PR
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    2711 (6728 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    275mOhm
  • Failure Rate
    B (0.1%)
  • Manufacturer Size Code
    G
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm