  • CY1471ME1IEE45W2A2
CY1471ME1IEE45W2A2
advertisement
Manufacturer No:
CY1471ME1IEE45W2A2
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY1471ME1IEE45W2A2
Description:
470pF ±20% Y1 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS