  • CY2332MD1IEF47J2A8
CY2332MD1IEF47J2A8
advertisement
Manufacturer No:
CY2332MD1IEF47J2A8
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY2332MD1IEF47J2A8
Description:
3.3nF ±20% Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS