  • CY2102MD1IEF44G2A8
CY2102MD1IEF44G2A8
advertisement
Manufacturer No:
CY2102MD1IEF44G2A8
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY2102MD1IEF44G2A8
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS