  • DD1235AS-H-220M=P3
DD1235AS-H-220M=P3
advertisement
Manufacturer No:
DD1235AS-H-220M=P3
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DD1235AS-H-220M=P3
Step5Bar-code shipping tag
DD1235AS-H-220M=P3
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    2
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    22 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.306Ohm
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    1A