  • DE1E3KX222MJ4BN01F
DE1E3KX222MJ4BN01F
advertisement
Manufacturer No:
DE1E3KX222MJ4BN01F
HK JDW NO:
535-DE1E3KX222MJ4BN01F
Description:
DE1 2200pF 250V Ceramic Capacitor ±20% E 0.354Dia 9.00mm -40°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Quantity:
In Stock : 4506
Step5Bar-code shipping tag
DE1E3KX222MJ4BN01F
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 5 months ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DE1
  • Size / Dimension
    0.354Dia 9.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    E
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    2200pF
  • Lead Spacing
    0.394 10.00mm
  • Lead Style
    Straight
  • Height Seated (Max)
    0.472 12.00mm