  • DE1E3KX222MN5A
DE1E3KX222MN5A
advertisement
Manufacturer No:
DE1E3KX222MN5A
HK JDW NO:
535-DE1E3KX222MN5A
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 20% 2 Terminations Ceramic
Quantity:
In Stock : 2186
Step5Bar-code shipping tag
DE1E3KX222MN5A
  • Package / Case
    Ceramic
  • Surface Mount
    WIRE
  • Mounting Feature
    THROUGH HOLE MOUNT
  • Tolerance
    20%
  • Additional Feature
    RATED AC VOLTAGE: 250V
  • HTS Code
  • Capacitance
    2.2nF
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • Terminal Pitch
    10mm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -25°C
    No
  • Rated (AC) Voltage (URac)
    250V
  • Height
    14mm
  • Length
    10mm
  • Width
    8mm