  • DEHR33F681KB3B
DEHR33F681KB3B
advertisement
Manufacturer No:
DEHR33F681KB3B
HK JDW NO:
535-DEHR33F681KB3B
Datasheet:
DEHR33F681KB3B
Description:
DEH 680pF Ceramic Capacitor ±10% R 0.433Dia 11.00mm -25°C~125°C 2 Terminations High Voltage, Low Dissipation Factor Through Hole Radial, Disc
Quantity:
In Stock : 2981
Step5Bar-code shipping tag
DEHR33F681KB3B
  • Operating Temperature
    -25°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.433Dia 11.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    3kV
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    7.5mm
  • Lead Spacing
    0.295 7.50mm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    3150V
  • Size Code
    4324
  • Lead/Base Style
    Straight
  • Height Seated (Max)
    0.551 14.00mm
  • Length
    11mm