  • DLM11SN900HZ2L
DLM11SN900HZ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLM11SN900HZ2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLM11SN900HZ2L
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
DLM11SN900HZ2L
Description:
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLM11SN900HZ2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLM11
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED PAPER, 7 INCH
  • Number of Functions
    2
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.1A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.38Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    90Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    5V
  • Output Impedance
    90Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Width
    1mm
  • Height (Max)
    0.024 0.60mm