  • DLW5BSM351SQ2K
DLW5BSM351SQ2K
advertisement
Manufacturer No:
DLW5BSM351SQ2K
HK JDW NO:
535-DLW5BSM351SQ2K
Package:
Datasheet:
DLW5BSM351SQ2K
Description:
Common Mode Chokes Dual 350Ohm 100MHz 2A 0.04Ohm DCR SMD Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
DLW5BSM351SQ2K
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Signal Line/Power Line
  • Voltage Rating
    50VDC