  • DPA120060-P9
DPA120060-P9
advertisement
Manufacturer No:
DPA120060-P9
HK JDW NO:
193-DPA120060-P9
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Step5Bar-code shipping tag
DPA120060-P9
  • Max Power Dissipation
    7W
  • Frequency
    60Hz
  • Max Output Current
    600mA
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Output Current
    600mA
  • Output Power
    7W
  • Voltage - Output
    12VAC
  • Output Connector
    Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D.
  • Height
    59mm
  • Length
    39.5mm
  • Width
    45mm