  • DPX205925DT-4226A2
DPX205925DT-4226A2
advertisement
Manufacturer No:
DPX205925DT-4226A2
HK JDW NO:
769-DPX205925DT-4226A2
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
Description:
MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Step5Bar-code shipping tag
DPX205925DT-4226A2
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Mfr
  • Frequency Bands (Low / High)
    3.3GHz ~ 3.8GHz / 4.4GHz ~ 5.925GHz