  • TPX205950MT-7052C1
TPX205950MT-7052C1
advertisement
Manufacturer No:
TPX205950MT-7052C1
HK JDW NO:
769-TPX205950MT-7052C1
Package:
0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Datasheet:
Description:
MULTILAYER TPX FOR WLAN/BT/GPS
Step5Bar-code shipping tag
TPX205950MT-7052C1
    0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
  • Mfr
  • Frequency Bands (Low / High)
    1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz