  • E9225H12B3-FSR
E9225H12B3-FSR
advertisement
Manufacturer No:
E9225H12B3-FSR
HK JDW NO:
528-E9225H12B3-FSR
Package:
Datasheet:
E9225H12B3-FSR
Step5Bar-code shipping tag
E9225H12B3-FSR
  • Current Rating (Amps)
    0.360A
  • RPM
    3200 RPM
  • Air Flow
    51.0 CFM (1.43m3/min)
  • Noise
    36.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Feature
    Thermal Overload Protector (TOP), Thermistor
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    12VDC