  • ECQ-UAAF823K
ECQ-UAAF823K
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAF823K
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAF823K
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAF823K
Description:
Cap Film Suppression X2 0.082uF 275VAC PP 10% (17.5 X 5 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bag
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAF823K
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
  • Voltage
    275VAC