  • ECQ-UAAV394SA
ECQ-UAAV394SA
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-UAAV394SA
HK JDW NO:
590-ECQ-UAAV394SA
Package:
Datasheet:
ECQ-UAAV394SA
Description:
Cap Film Suppression X2 0.39uF 310VAC PP 20% (18.5 X 11 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-UAAV394SA
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Type
    Interference Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
  • Voltage
    310VAC