  • ELL-6GM100M
ELL-6GM100M
advertisement
Manufacturer No:
ELL-6GM100M
HK JDW NO:
590-ELL-6GM100M
Datasheet:
ELL-6GM100M
Step5Bar-code shipping tag
ELL-6GM100M
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2005
  • Series
    M
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    930mA
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    150mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    1.5748mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm