  • EZPQ33186MTA
EZPQ33186MTA
advertisement
Manufacturer No:
EZPQ33186MTA
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPQ33186MTA
Package:
Datasheet:
EZPQ33186MTA
Description:
Cap Film 18uF 330VAC PP 5% (57.5 X 30 X 51mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0084 Ohm 105°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EZPQ33186MTA
    Select All
  • Product Weight (g)
    134
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PC Pin
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    330VAC