  • F426BJ394G250L
F426BJ394G250L
advertisement
Manufacturer No:
F426BJ394G250L
HK JDW NO:
417-F426BJ394G250L
Description:
390nF Film Capacitor 2% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
F426BJ394G250L
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390nF
  • Lead Pitch
    15mm