  • FKP1U004704C00MSSD
FKP1U004704C00MSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP1U004704C00MSSD
HK JDW NO:
864-FKP1U004704C00MSSD
Package:
Description:
Cap Film 470pF 2000V PP 20% (18 X 6 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP1U004704C00MSSD
  • Product Weight (g)
    1.848
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    2000VDC|700VAC