  • FKP2G016801J00HO00
FKP2G016801J00HO00
advertisement
Manufacturer No:
FKP2G016801J00HO00
HK JDW NO:
864-FKP2G016801J00HO00
Package:
Description:
Cap Film 0.0068uF 400V PP 2.5% (7.2 X 7.2 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Tape and Roll
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP2G016801J00HO00
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.874
  • Packaging
    Tape and Roll
  • Tolerance
    2.5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    400VDC|220VAC