  • FKP2J013301I00KSSD
FKP2J013301I00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
FKP2J013301I00KSSD
HK JDW NO:
864-FKP2J013301I00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.0033uF 630V PP 10% (7.2 X 6.5 X 8mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
FKP2J013301I00KSSD
  • Product Weight (g)
    0.648
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    630VDC|250VAC