  • FLV-DR12030B
FLV-DR12030B
advertisement
Manufacturer No:
FLV-DR12030B
HK JDW NO:
607-FLV-DR12030B
Description:
DIRECT RING BLUE 120MM 11.9W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-DR12030B
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Series
    FLV-DR
  • Type
    Ring
  • Color
    Blue
  • Power Dissipation-Max
    11.9W
  • Outer Diameter
    4.724 (120.00mm) Dia
  • Outer Diameter - Emitting Surface
    4.409 (112.00mm) Dia
  • Height
    1.024 26.00mm
  • Diameter - Inner
    2.362 (60.00mm) Dia