  • FLV-FB130130R
FLV-FB130130R
advertisement
Manufacturer No:
FLV-FB130130R
HK JDW NO:
607-FLV-FB130130R
Description:
BACKLGHT COAX RED 130X130MM 3.7W
Step5Bar-code shipping tag
FLV-FB130130R
  • Factory Lead Time
    33 Weeks
  • Series
    FLV-FB
  • Type
    Backlight, Coaxial
  • Color
    Red
  • Power Dissipation-Max
    3.7W
  • Height
    0.394 10.00mm
  • Length
    5.118 130.00mm
  • Width
    5.118 130.00mm
  • Length - Emitting Surface
    3.701 94.00mm
  • Width - Emitting Surface
    3.701 94.00mm