  • G01046R00FS73
G01046R00FS73
advertisement
Manufacturer No:
G01046R00FS73
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-G01046R00FS73
Package:
Ceramic
Datasheet:
G01046R00FS73
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G01046R00FS73
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    46Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    7W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm