  • GJM0335C1E1R3BB01D
GJM0335C1E1R3BB01D
advertisement
Manufacturer No:
GJM0335C1E1R3BB01D
HK JDW NO:
535-GJM0335C1E1R3BB01D
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 1.3pF 25Volts C0G +/-0.1pF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GJM0335C1E1R3BB01D
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
    High Q, Low Loss
  • Pbfree Code
    RF, Microwave, High Frequency
  • HTS Code
  • Capacitance
    1.3pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Depth
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm
  • Thickness (Max)
    0.013 0.33mm