  • GJM0335C1E4R6CB01D
GJM0335C1E4R6CB01D
advertisement
Manufacturer No:
GJM0335C1E4R6CB01D
HK JDW NO:
535-GJM0335C1E4R6CB01D
Description:
GJM 4.6pF Ceramic Capacitor ±0.25pF C0G NP0 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm -55°C~125°C 2 Terminations High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 0201 (0603 Metric)
Quantity:
In Stock : 12233
Step5Bar-code shipping tag
GJM0335C1E4R6CB01D
  • Capacitance
    4.6pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm
  • Thickness (Max)
    0.013 0.33mm
  • Thickness
    330.2μm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.25pF