  • GJM0335C1H1R5BB01D
GJM0335C1H1R5BB01D
advertisement
Manufacturer No:
GJM0335C1H1R5BB01D
HK JDW NO:
535-GJM0335C1H1R5BB01D
Package:
0201 (0603 Metric)
Description:
Cap Ceramic 1.5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GJM0335C1H1R5BB01D
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Capacitance
    1.5pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Thickness (Max)
    0.013 0.33mm