  • GJM0336C1E9R3CB01J
GJM0336C1E9R3CB01J
advertisement
Manufacturer No:
GJM0336C1E9R3CB01J
HK JDW NO:
535-GJM0336C1E9R3CB01J
Description:
9.3pF Ceramic Capacitor 60ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 2992
Step5Bar-code shipping tag
GJM0336C1E9R3CB01J
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
  • Temperature Coefficient
    60ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    9.3pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 13 INCH
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Capacitor Type
    CERAMIC CAPACITOR
  • Dielectric
  • Multilayer
  • Positive Tolerance
    2.6882%
  • Negative Tolerance
    2.6882%
  • Height
    0.3mm