  • GMD033R71E681KA01D
GMD033R71E681KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GMD033R71E681KA01D
HK JDW NO:
535-GMD033R71E681KA01D
Package:
0201
Datasheet:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 10% 15% ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 6081
Step5Bar-code shipping tag
GMD033R71E681KA01D
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Height
    0.3mm
  • Length
    600μm
  • Width
    300μm
  • Thickness
    300μm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Package / Case
    0201
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    15% ppm/°C
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    25V