  • GQM2195G2E2R4CB12D
GQM2195G2E2R4CB12D
advertisement
Manufacturer No:
GQM2195G2E2R4CB12D
HK JDW NO:
535-GQM2195G2E2R4CB12D
Package:
0805
Datasheet:
Description:
2.4pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 16872
Step5Bar-code shipping tag
GQM2195G2E2R4CB12D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Capacitance
    2.4pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Dielectric
    X8G
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm