  • GQM2195G2E4R5CB12D
GQM2195G2E4R5CB12D
advertisement
Manufacturer No:
GQM2195G2E4R5CB12D
HK JDW NO:
535-GQM2195G2E4R5CB12D
Description:
4.5pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 9492
Step5Bar-code shipping tag
GQM2195G2E4R5CB12D
  • Capacitance
    4.5pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm