  • GR443DR62E334KW01L
GR443DR62E334KW01L
advertisement
Manufacturer No:
GR443DR62E334KW01L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-GR443DR62E334KW01L
Package:
1812
Datasheet:
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Quantity:
In Stock : 13462
Step5Bar-code shipping tag
GR443DR62E334KW01L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X5R
  • Height
    2mm
  • Length
    4.5mm