  • GRJ21BR72A104KE01K
GRJ21BR72A104KE01K
advertisement
Manufacturer No:
GRJ21BR72A104KE01K
HK JDW NO:
535-GRJ21BR72A104KE01K
Package:
0805
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 15382
Step5Bar-code shipping tag
GRJ21BR72A104KE01K
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm
  • Thickness
    1.25mm