  • GRJ31MR71C225ME11L
GRJ31MR71C225ME11L
advertisement
Manufacturer No:
GRJ31MR71C225ME11L
HK JDW NO:
535-GRJ31MR71C225ME11L
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.2μF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 2550
Step5Bar-code shipping tag
GRJ31MR71C225ME11L
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    2.2μF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.15mm