  • GRJ31MR71H224ME01L
GRJ31MR71H224ME01L
advertisement
Manufacturer No:
GRJ31MR71H224ME01L
HK JDW NO:
535-GRJ31MR71H224ME01L
Description:
220nF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 15414
Step5Bar-code shipping tag
GRJ31MR71H224ME01L
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.15mm