  • GRM0225C1E4R9BDAEL
GRM0225C1E4R9BDAEL
advertisement
Manufacturer No:
GRM0225C1E4R9BDAEL
HK JDW NO:
535-GRM0225C1E4R9BDAEL
Package:
01005 (0402 Metric)
Datasheet:
Description:
GRM 4.9pF Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm -55°C~125°C 2 Terminations Surface Mount, MLCC 01005 (0402 Metric)
Quantity:
In Stock : 16777
Step5Bar-code shipping tag
GRM0225C1E4R9BDAEL
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Part Status
    Obsolete
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Capacitance
    4.9pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Thickness (Max)
    0.009 0.22mm