  • GRM0335C1E3R4BA01D
GRM0335C1E3R4BA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C1E3R4BA01D
HK JDW NO:
535-GRM0335C1E3R4BA01D
Description:
GRM 3.4pF Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm -55°C~125°C 2 Terminations Surface Mount, MLCC 0201 (0603 Metric)
Quantity:
In Stock : 2473
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C1E3R4BA01D
  • Capacitance
    3.4pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
    CERAMIC CAPACITOR
  • Dielectric
  • Height
    300μm
  • Thickness (Max)
    0.013 0.33mm
  • Thickness
    330.2μm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.1pF