  • GRM0335C1E9R4BD01D
GRM0335C1E9R4BD01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C1E9R4BD01D
HK JDW NO:
535-GRM0335C1E9R4BD01D
Package:
0201
Datasheet:
Description:
9.4pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 10071
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C1E9R4BD01D
    Select All
  • Mount
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    9.4pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Depth
    300μm
  • Capacitor Type
    CERAMIC CAPACITOR
  • Dielectric
    Yes
  • Positive Tolerance
    1.06%
  • Negative Tolerance
    1.06%