  • GRM033R71E121KA01J
GRM033R71E121KA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM033R71E121KA01J
HK JDW NO:
535-GRM033R71E121KA01J
Description:
120pF Ceramic Capacitor 15% ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 16997
Step5Bar-code shipping tag
GRM033R71E121KA01J
  • Temperature Coefficient
    15% ppm/°C
  • Capacitance
    120pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 13 INCH
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Multilayer
  • Positive Tolerance
    10%
  • Negative Tolerance
    10%
  • Height
    0.3mm