  • GRM033R71E221MA01D
GRM033R71E221MA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM033R71E221MA01D
HK JDW NO:
535-GRM033R71E221MA01D
Description:
220pF Ceramic Capacitor 20% 15% ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 7876
Step5Bar-code shipping tag
GRM033R71E221MA01D
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    20%
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    15% ppm/°C
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Height
    0.3mm